Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anatola, Jacka, Mirosławy 4 Lipca 2020, 04:44
Dziś 19°C
Jutro 23°C
Kultura i oświata
10 Października, 2019

Laski: Nowy budynek przedszkolny uroczyście otwarty

30 września 2019 r. miało miejsce oficjalne otwarcie nowego budynku Publicznego Przedszkola Samorządowego w Laskach.

Uroczystość stanowiła zwieńczenie przedsięwzięcia, którego rezultatem jest powstanie budynku przedszkolnego w Laskach, który użytkowany jest od 2 września tego roku.
- Obiekt jest bardzo funkcjonalny i przede wszystkim potrzebny – podkreślał witający gości wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik. - Jesteśmy bowiem w takim historycznym momencie, że po raz pierwszy w gminie Trzcinica wszystkie dzieci przedszkolne mają miejsca w przedszkolu, a nawet jest pewien zapas – stwierdził włodarz gminy.
Symbolicznego otwarcia obiektu, poprzez przecięcia wstęgi, dokonali wspólnie: europoseł Andżelika Możdżanowska, poseł na Sejm RP Bożena Henczyca, wójt G. Hadzik, dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Laskach Hanna Smyrek, sekretarz gminy Renata Ciemny oraz przedstawicielka przedszkolaków - Olga Nawrot.
Następnie proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Laskach ksiądz Rafał Czmyr poświęcił pomieszczenia nowego obiektu.
Podczas uroczystości wójt G. Hadzik przekazał podziękowania dla instytucji dofinansowujących inwestycję, jej wykonawców i osób, które przyczyniły się do powstania otwieranego budynku.
Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Laskach złożyła podziękowania - za przeprowadzenie i realizację inwestycji wójtowi gminy Trzcinica oraz wykonawcy - Józefowi Kołodziejowi z firmy JOKPOL.

~ bem

Więcej w nr 41 (1347) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!