Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 06:50
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Sport
7 Grudnia, 2017

Kolarstwo: W czołówce Orlen Pucharu Polski

Czwórka zawodników UKS Sport Bralin wzięła udział w VIII serii Orlen Pucharu Polski w Toszku. Na błotnistej, trudnej technicznej trasie juniorki młodsze z Bralina, Milena Drelak i Weronika Przewdzięk wywalczyły kolejno szóste i jedenaste miejsce.

Drugi był natomiast trener Dariusz Drelak, który stanął na podium kategorii Masters. Z kolei startujący w juniorach Karol Przewdzięk zajął pechowe czwarte miejsce. Nie obyło się jednak bez przeszkód. Milena Drelak na pierwszym starcie zaliczyła upadek i była bardzo rozgoryczona. Z własnej winy zaliczyła przewrotkę, po której spadł jej łańcuch . Zawodniczka z Bralina jechała w tym momencie na czwartej pozycji i walczyła o miejsce na podium. Straciła przez to kilka cennych sekund i spadła na szóstą lokatę. Drugi dzień był kolejnych ciężkim ściganiem na trasie Super Pucharu Polski w Gościecinie. Po raz kolejny kolarze Bralina pokazali się z dobrej strony. Milena Drelak była piąta, Weronika Przewdzięk dziewiąta, Dariusz Drelak dojechał jako piąty, a Karol Przewdzięk zmagania zakończył na dziewiątym miejscu.

~ BAS

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!