Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arkadii, Krystyna, Stanisławy 13 Listopada 2019, 19:37
Dziś 5°C
Jutro 7°C
Sport
4 Czerwca, 2019

Kolarstwo: UKS Sport Bralin ze złotem Mistrzostw Wielkopolski

Juniorka Julita Mendel postanowiła nie zwalniać tempa i w sobotę wystartowała w XV Mistrzostwach Wielkopolski w Pniewach. Tam zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii, zdobywając tytuł Mistrzyni Juniorek Województwa Wielkopolskiego. Wśród wszystkich kobiet Julita została sklasyfikowana na siódmym miejscu.

Na wymagającej trasie, pomimo ogromnego wysiłku, z twarzy Julity Mendel nie znikał uśmiech. Być może te pozytywne nastawienie pomogło jej wydrzeć tytuł mistrzyni dla siebie, pokonując o zaledwie 4 sekundy kolejną zawodniczkę. Reprezentantka UKS Sport Bralin dzień po zdobyciu pierwszego w karierze tytułu mistrzowskiego, postanowiła podtrzymać dobrą passę, biorąc udział w kolejnej edycji Maratonów doliną rzeki Prosny w Pieczyskach. Mając jeszcze w nogach wyścig z poprzedniego dnia, Julita na dystansie mini, liczącym około 20 kilometrów, wśród kobiet była bezkonkurencyjna.

~ BAS

Więcej w nr 22 (1328) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!