Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anatola, Jacka, Mirosławy 4 Lipca 2020, 04:01
Dziś 19°C
Jutro 23°C
Sport
10 Stycznia, 2018

Kolarstwo: Przełajowe zakończenie roku

To było niezapomniane kolarskie zakończenie roku na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Na obiekcie kojarzonym ze sportem żużlowym tym razem rywalizowali kolarze. Przy światłach jupiterów rywalizowali również kolarze z UKS Sport Bralin.

Nocny Wyścig Przełajowy Konwa Bike Race o Puchar Prezydenta Miasta Leszna zorganizowany przez Klub Sportowy 64-sto był pierwszym etapem zmagań pod nazwą „Chwała Zwycięzcom” dla upamiętnienia 99. rocznicy wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Na starcie tego arcyciekawego i widowiskowego wyścigu stanęli między innymi kolarze z Bralina. Najlepiej zaprezentowała się Weronika Przewdzięk, zajmując trzecie miejsce w kategorii juniorka młodsza, z kolei Tomek Czapczyński był dziesiąty w amatorach, a trener Darek Drelak zajął piąte miejsce w „mastersach”. Maja Drelak była szósta w elicie kobiet, a Karol Przewdzięk dziewiąty w juniorach.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!