Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Gracji, Jakuba, Konrada 1 Czerwca 2020, 17:11
Dziś 15°C
Jutro 16°C
Sport
29 Listopada, 2017

KKO: Zagrają dopiero na wiosnę

18 marca 2018 roku, po zimowej przerwie wrócą rozgrywki Kaliskiej Klasy Okręgowej. Tydzień wcześniej odrabiane będą zaległości z rundy jesiennej. Nie ma ich jednak wiele, bo do rozegrania pozostanie jedynie spotkanie Zefki Kobyla Góra z Victorią Skarszew. Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane w minioną niedzielę, ale na prośbę klubów mecz przeniesiono na wiosnę.

Przed tygodniem kilka drużyn z Kaliskiej Klasy Okręgowej odrobiło ligowe zaległości z trzech wcześniejszych kolejek. W gronie tym znalazł się między innymi Orzeł Mroczeń, który w zaległym meczu dziesiątej kolejki gładko i bez większych problemów rozprawił się na wyjeździe z Olimpią Brzeziny, zwyciężając 4:0. Zaległości odrabiano jeszcze w Krotoszynie oraz Pleszewie. Astra podejmowała Piasta Czekanów i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów, który zdecydowanie bardziej zadowolił krotoszynian, bowiem gracze Astry przynajmniej do pierwszego wiosennego meczu będą zajmować trzecie miejsce w tabeli. Remisem zakończyło się też spotkanie lidera jesiennych rozgrywek, Klubu Sportowego Opatówek, który zaledwie po raz drugi w tym sezonie dał sobie wydrzeć punkty Stali Pleszew. Do zamknięcia rundy jesiennej pozostało ostatnie z zaległych spotkań, w którym Zefka Kobyla Góra miała zmierzyć się z Victorią Skarszew. Zaplanowane na minioną niedzielę spotkanie został jednak odwołane i przeniesione na wiosnę. Mecz zostanie rozegrany tydzień przed inauguracją wiosennej części rozgrywek, a więc 11 marca.

~ BAS

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!