Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny 26 Maja 2020, 07:04
Dziś 11°C
Jutro 16°C
Sport
11 Października, 2019

Kępno: Tenisowe zmagania starszych i młodszych

Impreza tenisowa dla dzieci w ramach cyklu turniejów mini tenisa oraz Otwarte Mistrzostwa Kępna w ramach cyklu turniejów tenisa ziemnego.

Na korcie w Kępnie i Mroczeniu, w ramach cyklu turniejów tenisa ziemnego dla dorosłych, rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Kępna. Po wielogodzinnych zmaganiach na podium w debla stanęli: Jakub Wolnik i Zbigniew Romanik (1. miejsce), Dariusz Lemanik i Wojciech Michalczyk (2. miejsce) oraz Rafał Wolnik i Lucjan Walkowicz (3. miejsce). Triumfatorom poszczególnych rozgrywek nagrody, puchary i dyplomy wręczyli przedstawiciele Kępińskiego Klubu Tenisowego oraz Spółki „Projekt Kępno”.
Z kolei na kortach w Krążkowach odbyła się impreza tenisowa dla dzieci w ramach cyklu turniejów mini tenisa oraz Otwarte Mistrzostwa Kępna w ramach cyklu turniejów tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży. Organizatorem imprezy był Kępiński Klub Tenisowy, Spółka „Projekt Kępno” oraz Gmina Kępno. W konkurencjach, zabawach tenisowych i rozgrywkach wzięło udział 50 młodych tenisistów w wieku od 6 do 15 lat. Celem imprezy jest zainteresowanie i promowanie wśród dzieci i młodzieży wspaniałej dyscypliny, jaką jest tenis ziemny. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali pięć konkurencji tenisowych, w których dzieci mogły zaprezentować swoją szybkość, zwinność, celność i dokładność.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 41 (1347) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!