Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Kariny, Olgi 11 Lipca 2020, 20:50
Dziś 13°C
Jutro 19°C
Sport
1 Listopada, 2019

Kępno: Szereg sukcesów sportowych uczniów kępińskiego ogólniaka

Wrzesień i październik obfitowały w duże sukcesy sportowe drużyn z Liceum Ogólnokształcącego nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie. Drużyny przygotowała i opiekowała się nimi podczas zawodów Edyta Rybczyńska.

- Uzyskane wyniki są efektem wieloletniej, ciężkiej pracy i dużego zaangażowania uczniów - podkreśla opiekunka drużyn Edyta Rybczyńska.

Finał Krajowy Licealiady w lidze lekkoatletycznej
We wrześniu br. w Kołobrzegu odbywał się Finał Krajowy Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt. Drużyna z Liceum Ogólnokształcącego nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie – Klaudia Waliszewska, Oliwia Kędzior, Gabriela Mikoś, Alicja Pietrzak, Weronika Przewdzięk, Agata Kubot, Aleksandra Polak, Martyna Rybczyńska, Marta Gabas, Katarzyna Łazaj, Aleksandra Hołoś, Kinga Trzeciak, Aleksandra Domal, Karolina Trzeciak i Zuzanna Badnarek – jako Mistrz Wielkopolski reprezentowała województwo i zajęła wysokie, siódme miejsce w kraju. Indywidualnie trzecie miejsce zajęły: Kinga Trzeciak w skoku w dal, Weronika Przewdzięk w biegu na 1500 m oraz sztafeta 4x100 m w składzie: Klaudia Waliszewska, Oliwia Kędzior, Aleksandra Hołoś i Kinga Trzeciak.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 44 (1350) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!