Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jarosława, Marka, Wiki 25 Kwietnia 2024, 09:30
Dziś 6°C
Jutro 14°C
Powiat
5 Marca, 2024

Kępno: Platforma z Lewicą przedstawia kandydatów

4 marca br., na konferencji prasowej, KKW Koalicja Obywatelska (KO) przedstawiła swoje listy kandydatów do samorządu gminnego i powiatowego.

Rozpoczynając spotkanie z mediami, Bożena Henczyca, dyrektor biura poselskiego, podkreśliła, że tym razem kępińska Koalicja Obywatelska stworzyła listy koalicyjne z tutejszą Lewicą. Na konferencji obecni byli prawie wszyscy liderzy list samorozpadowych: Włodzimierz Mazurkiewicz (okręg nr 1 do Rady Powiatu), B. Henczyca (okręg nr 2 do Powiatu), Aldona Lorek (okręg nr 3 do Powiatu), Michał Solecki (okręg nr 1 do Rady Gminy), Jan Dobroś (okręg nr 2 do Gminy) oraz, nieobecny na konferencji, Tomasz Lebek (okręg nr 3 do Gminy). W spotkaniu uczestniczyli również: Krzysztof Rudziński – kandydat KO do Sejmiku Wojewódzkiego i przedstawiciel Lewicy – Karol Hibner.

~ m

Więcej w nr 10 (1571) 2024 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Eww
2024-03-13  /  22:13

Co tam robi pani Henczyca?? nic nie zrobiła dla naszego rejonu