Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jarosława, Marka, Wiki 25 Kwietnia 2024, 10:11
Dziś 6°C
Jutro 14°C
Powiat
27 Lutego, 2024

Kępno: Piotr Psikus kandydatem na burmistrza

Inauguracja kampanii wyborczej Porozumienia Samorządowego. Komitet działa nieprzerwanie od lat 90. XX w. Liderem Porozumienia Samorządowego jest burmistrz Kępna Piotr Psikus, który ponownie będzie ubiegać się o to stanowisko w wyborach samorządowych.

- Jest wiele spraw, które chcę kontynuować – mówił Piotr Psikus. - Jest wiele nowych przedsięwzięć, które chcę realizować w najbliższych latach. Chcemy postawić w tej kadencji na dobry klimat dla ziemi kępińskiej. I ten ekologiczny i gospodarczy, i ten dobry klimat do życia na co dzień – kontynuował. - To będzie dobry klimat dla ludzi różnych poglądów, zapatrywań, w różnym wieku. Temu będą służyć te inwestycje, które już realizujemy, te, które wkrótce się rozpoczną, wreszcie te, które mamy w planach – dodaje P. Psikus.

~ m

Więcej w nr 9 (1570) 2024 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!