Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adolfiny, Odetty, Wacława 15 Kwietnia 2021, 10:45
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Kultura i oświata
9 Listopada, 2017

Kępno: Piękno świata zatrzymane w fotografiach

Wernisaż fotografii przyrodniczej pt. „Szpony i pazury” autorstwa Włodzimierza Smardza.

20 października br. w Klubie Kreatywnych Kępnian (dworzec PKP) odbył się wernisaż fotografii przyrodniczej pt. „Szpony i pazury” autorstwa Włodzimierza Smardza.
Wydarzenie przebiegło w niesamowitej atmosferze. Dyrektor Kępińskiego Ośrodka Kultury Anna Niesobska, po recitalu Matyldy Makowskiej, przedstawiła krótką historię W. Smardza, opowiadając o jego pasji, po czym zaprosiła gości do obejrzenia wystawy fotografii.
Zdjęcia prezentowane na wystawie ukazywały niezwykłość krajobrazu, fauny i flory, niesamowite piękno i różnorodność otaczającego nas świata. Dzięki wnikliwemu spojrzeniu fotografa i jego umiejętnościom można być świadkami zdarzeń, które fascynują, budzą zachwyt, radość i strach. Autor zdjęć wyjaśniał gościom wernisażu, gdzie powstały dane prace oraz co przedstawiają niepowtarzalne sceny ze świata przyrody, dzięki temu, że autor fotografii znalazł się we właściwym miejscu i czasie. Takich ciekawych historii można słuchać bez końca.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!