Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Mai, Marcelego, Wadima 9 Kwietnia 2020, 22:30
Dziś 16°C
Jutro 12°C
Sport
12 Marca, 2020

Kępno: Najlepsi sportowcy nagrodzeni

Rozstrzygnięcie plebiscytu „Sukces sportowy 2019”.

27 lutego br. w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie rozstrzygnięto plebiscyt „Sukces sportowy 2019”, wręczając nagrody wyróżniającym się, wybranym przez mieszkańców sportowcom z gminy Kępno. Była to już kolejna edycja wydarzenia.
Największe sukcesy sportowe 2019 roku zgłaszane były w kategoriach: trener, drużyna i sportowiec. Zgodnie z regulaminem, sportowców nominowali członkowie Rady Sportu i mieszkańcy. Weryfikacji zgłoszeń i oddanych głosów dokonywała kapituła plebiscytu: przedstawiciele Rady Sportu - przewodniczący Paweł Falszewski, Mirosław Grabny, Michał Żurecki, Leszek Rorat oraz przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie – Sylwia Humelt.
W tegorocznym plebiscycie oddano w sumie 1973 głosy, w tym 1346 głosów ważnych. To najwięcej spośród dotychczasowych edycji.

~ KR

Więcej w nr 11 (1368) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!