Alfa, Leonii, Tytusa 19 Kwietnia 2024, 21:34
Dziś 8°C
Jutro 5°C
28 Marca, 2018

Kępno: Kolejne taneczne sukcesy „Retro”

Tancerze, reprezentujący działające przy Kępińskim Ośrodku Kultury Studio Tańca „Retro”, świetnie wypadli podczas dwóch ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego.

W sobotę, 17 marca 2018 r., podczas turnieju w Kórniku para Jan Tkacz i Daria Hołoś, tańcząca w kategorii 12-13 lat, awansowała do finału i uplasowała się na I miejscu.
Niedziela, 18 marca 2018 r., przyniosła kolejne sukcesy kępińskiego klubu, tym razem podczas turnieju tańca w Borowej. „Retro” reprezentowały dwie pary. Piotr Rymarz i Daria Dobrzyńska w kategorii 10-11 lat zajęli I miejsce. Para J. Tkacz i D. Hołoś po raz kolejny awansowali do finału i uplasowali się na I miejscu.
Parom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Przypominamy też, że już 8 kwietnia będziemy mogli oglądać zmagania par tanecznych w naszym mieście podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno.