Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antonii, Ignacego, Wiktora 17 Października 2019, 15:34
Dziś 18°C
Jutro 18°C
Kępno
16 Maja, 2019

Kępno: Kandydat chrześcijan do parlamentu

8 maja 2019 r. w Domu Katolickim w Kępnie na zaproszenie przedstawicieli Prawicy Rzeczypospolitej odbyło się spotkanie z marszałkiem Markiem Jurkiem, kandydatem do Europarlamentu z listy Kukiz15.

Podczas spotkania były omawiane główne kierunki dzałania partii, Marek Jurek poinformował zebranych, z jakimi hasłami ubiega się o mandat, co dla niego jest najważniejsze i jakim ideałom jest wierny. również informacje na temat swoch dotychczasowych działań w Parlamencie Europejskim.
- Polsce potrzebne jest przebudzenie polityczne, należy dążyć do republikańskiej demokracji, gdzie wola narodu będzie miała odbicie w działaniach rządzących - stwierdził kandydat z listy Kukiz15. - Należy dbać o właściwe kształtowanie społeczeństwa, wrażliwego na potrzeby innych ludzi i kierującego się zasadami solidaryzmu społecznego - mówił M. Jurek.

~ Oprac. m

Więcej w nr 20 (1326) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!