Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jolanty, Lotara, Wita 16 Czerwca 2024, 02:38
Dziś 19°C
Jutro 20°C
Kępno
4 Czerwca, 2024

Kępno: Ekologiczny i innowacyjny „Domel”

Jak mawiali starożytni Rzymianie, Finis coronat opus (koniec wieńczy dzieło). Ta łacińska sentencja bardzo dobrze oddaje sens konferencji kończącej projekt, którą zorganizowano 27 maja 2024 r. przez obecną na rynku od kilku dekad spółkę Domel Meble Podłogi z Kępna.

Konferencja zgromadziła wiele osób z kraju i zagranicy. Spotkanie było podsumowaniem projektu dotyczącego wprowadzenia na rynek innowacyjnego produktu, którym jest podłoga wyprodukowana w ekologiczny sposób.
Nasz „Tygodnik” relacjonował już na swoich łamach konferencję otwierającą ten projekt, który oparty jest o wsparcie z Norweskiego Mechanizmu Finansowego, dystrybuowanego za pośrednictwem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem projektu było wdrożenie szeregu innowacyjnych rozwiązań i technologii przyjaznych środowisku w produkcji podłóg drewnianych.

~ m

Więcej w nr 23 (1584) 2024 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!