Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benity, Maksymiliana, Teodozji 29 Maja 2020, 22:19
Dziś 11°C
Jutro 15°C
Sport
20 Września, 2019

Kępno: Deszczowo, kolorowo, sportowo, muzycznie

Na terenach Spółki „Projekt Kępno” odbyła się kolejna edycja „Lata na sportowo”.

7 września br. na terenach przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. Gwiazd Piłki Ręcznej w Kępnie odbyła się kolejna edycja niezwykłego wydarzenia, jakim jest „Lato na sportowo”, organizowane przez Spółkę „Projekt Kępno”. Niestety, deszczowa pogoda zmusiła organizatorów do odwołania lub zmiany miejsca niektórych atrakcji. Mieszkańcy Kępna nie mogli skorzystać z lotu balonem ani podziwiać wystawy Kępińskich Klasyków. Mimo niesprzyjającej aury, impreza była udana, radosna i pełna pozytywnej energii. Sportowe zmagania najmłodsi zainicjowali turniejem piłki nożnej oraz grami i zabawami. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zawody „Poland Street Workout Battles” oraz pokaz sztuk walki w wykonaniu Akademii Sportu „Chikara Kępno”, które przeniesione zostały do wnętrza hali.                              Podczas imprezy dokonano też prezentacji drużyn, które wystąpią na X Międzynarodowym Turnieju „Giganci Siatkówki”. Odbędzie się on w Kępnie 12-13 października br.
Oprócz sportowej rywalizacji nie brakowało także wspaniałych, muzycznych wydarzeń, które dopełniła znakomita zabawa podczas „Colorfest”. Koncert w amfiteatrze rozpoczęła grupa „So fresh”, bardzo dobrze znana mieszkańcom regionu, a następnie wystąpiła gwiazda wieczoru – artysta polskiej sceny reggeae, Mesajah z zespołem, który swoją energetyzującą muzyką przyciągnął tłumy oraz rozgrzał każdego. Manuel Rengifo Diaz, bo tak brzmi jego pełne imię i nazwisko, zaprezentował w Kępnie swoje największe przeboje, takie jak: „Każdego dnia”, „Lepsza połowa” czy „Szukając szczęścia”.

~ KR, fot. Dominik Kubacki

Więcej w nr 38 (1344) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!