Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Irminy, Stanisława 18 Września 2020, 22:04
Dziś 11°C
Jutro 18°C
Sport
17 Stycznia, 2020

Kępno: Czy kępnianie doczekają się powrotu lodowiska?

Lodowisko przy ul. Nowowiejskiego w Kępnie w tym roku nie będzie funkcjonować.

Choć pogoda na to nie wskazuje, jesteśmy na półmetku zimy. W ostatnich latach mieszkańcy Kępna i okolic mogli cieszyć się wspaniałą, zimową atrakcją, jaką było lodowisko – pierwotnie przy ul. Sportowej, później przy ul. Nowowiejskiego w Kępnie – zarządzane przez Spółkę „Projekt Kępno”. Przyciągało ono mnóstwo osób, nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Mimo dużego powodzenia tej formy spędzania wolnego czasu, w tym roku obiekt nie funkcjonuje. Dlaczego? Okazuje się, że koszty funkcjonowania lodowiska są zbyt wysokie, a lokalizacja – nieodpowiednia. Co więcej, ul. Nowowiejskiego miała być objęta remontem.

~ KR

Więcej w nr 3 (1360) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Adam M
2020-01-17  /  19:58

Doczekają się jeszcze większej ilości ukraincòw.Ten region słyną niegdyś z dużej ilości pochodzenia żydowskiej. Zastanawia się czy by nie powołali takie małej enklawy ukraińskiej