Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Erwiny, Henryka, Mariusza 19 Stycznia 2020, 19:20
Dziś 3°C
Jutro 2°C
Kultura i oświata
5 Września, 2019

Kępno: Barbara Howis dyrektorem ZSP nr 2 w Kępnie

W piątek, 30 sierpnia 2019 r., starosta kępiński Robert Kieruzal, w imieniu Zarządu Powiatu Kępińskiego, powierzył obowiązki dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Kępnie Barbarze Howis, nauczycielce tej szkoły.

Konieczność wyboru nowego dyrektora spowodowana została wnioskiem dotychczasowego dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Kępnie Andrzeja Kowalczyka o rozwiązanie stosunku pracy z końcem roku szkolnego, w związku z zamiarem przejścia przez niego na emeryturę.
Zarząd Powiatu Kępińskiego ogłosił wówczas konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora szkoły, jednak postępowanie konkursowe przeprowadzone 25 czerwca 2019 r. nie wyłoniło kandydata. Organ prowadzący szkołę 10 lipca 2019 r. ogłosił konkurs ponownie, jednak i tym razem nie zgłosił się żaden kandydat.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 36 (1342) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!