Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bonifacego, Kiry, Waltera 5 Czerwca 2020, 14:00
Dziś 14°C
Jutro 20°C
Sport
3 Października, 2019

Karate: Kaminari Perzów święci pierwszy poważny sukces

Wyczekiwany sukces Klubu Karate Kaminari Perzów stał się faktem. Reprezentant klubu z Perzowa wywalczył złoty medal podczas najważniejszych zawodów w Polsce.

Klub Karate Kaminari Perzów doczekał się pierwszego i od razu tak dużego sukcesu. Jest nim wywalczony złoty medal na najważniejszych zawodach w Polsce w Karate WKF w danej kategorii wiekowej-Mistrzostwach Polskiej Unii Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. W kategorii kumite indywidualnie wśród juniorów młodszych +70kg najlepszy w kraju okazał się Cyprian Jarczak. To największy sukces sportowy klubu z Perzowa. W turnieju bardzo dobrze spisali się również Justyna Wyrwas (doszła do repasaży) oraz Maciej Poślod (przegrał eliminacje zaledwie jednym punktem). W KK Kaminari Perzów wszyscy liczą obecnie, że osiągnięty sukces Cypriana Jarczaka będzie motorem napędowym do dalszych sukcesów nie tylko dla złotego medalisty ale i pozostałych zawodników klubu.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!