Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Moniki, Wiktora 21 Maja 2022, 18:16
Dziś 15°C
Jutro 15°C
Sport
9 Listopada, 2017

Ekstraklasa: Drygas i Tuszyński strzelają w Ekstraklasie

Wychowankowie Marcinków Kępno „bohaterami” weekendu w Lotto Ekstraklasie. Gole Drygasa i Tuszyńskiego nie pomogły jednak Pogoni oraz Zagłębiu w zainkasowaniu chociażby jednego punktu.

Dwadzieścia cztery bramki padły w ośmiu weekendowych spotkaniach Lotto Ekstraklasy. W zbudowaniu takiego wyniku udział mieli byli gracze Marcinków Kępno. Kamil Drygas i Patryk Tuszyński pokazali, jak powinno się strzelać gole. Dla samych zawodników marne to jednak pocieszenie, bowiem ich zespoły zanotowały porażki. Zagłębie Lubin prowadziło po trafieniu Patryka Tuszyńskiego w meczu z Cracovią, ale nie zdołało utrzymać korzystnego wyniku i przegrało z krakowskim zespołem 1:2. Pogoń Kamila Drygasa przegrała natomiast przed własną publicznością z wracającą do formy Legią Warszawa.

~ BAS

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!