Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty 17 Maja 2022, 06:42
Dziś 15°C
Jutro 18°C
Sport
16 Grudnia, 2021

Donaborów: Dwa medale w finale

W czwartek, 10 grudnia br., w donaborowskiej hali sportowej rozegrano Finały Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Dziewcząt i Chłopców w Badmintonie w ramach XXIII Igrzysk Dzieci. Zobaczyliśmy tego dnia wspaniały turniej, a oba finały trzymały w napięciu do ostatniej lotki. Wśród dziewcząt triumfowała SP Baranów, a wśród chłopców – SP Sarbice. Dzielne donaborowianki wywalczyły brązowe medale.

Mistrzostwa zgromadziły na starcie 15 ekip. W każdej kategorii byliśmy świadkami zażartej rywalizacji o nagrody ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy oraz wójta gminy Baranów Bogumiłę Lewandowską-Siwek. Prawdziwą ozdobą turnieju dziewcząt był „bratobójczy” półfinał pomiędzy Donaborowem a Baranowem. Uczestniczki tego pojedynku to klubowe koleżanki, na co dzień trenujące w UKS „Tornado” Donaborów.

~ ems

Więcej w nr 49 (1458) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!