Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bony, Horacji, Jerzego 24 Kwietnia 2019, 12:39
Dziś 18°C
Jutro 20°C
Perzów
12 Lipca, 2018

Domasłów: Dzienny Dom Seniora powstanie w Domasłowie

W Urzędzie Gminy w Perzowie doszło do podpisania umowy na przebudowę budynku po szkole w Domasłowie na placówkę Dziennego Pobytu Seniora.

15 czerwca 2018 r. wójt gminy Perzów Danuta Froń w obecności właściciela firmy „Projektobud” Andrzeja Połomskiego podpisała umowę obejmującą wykonanie robót ogólnobudowlanych związanych z przebudową pomieszczeń wewnątrz budynku, montażem stolarki okiennej i drzwiowej, wykonaniem instalacji elektrycznych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i instalacji sanitarnej.
Roboty ogólnobudowlane dotyczyć będą również prac na zewnątrz budynku łącznie z dojściami, podjazdami i elewacją.
Zadanie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020.
Na utworzenie i wyposażenie Dziennego Domu „Senior+” Gmina Perzów uzyskała dotację w wysokości 280.000,00 zł.
Łączny koszt obejmujący wykonanie robót ogólnobudowlanych wynosi 372.803,43 zł. W budżecie Gminy zabezpieczone zostały również środki potrzebne na zakup wyposażenia. Zadanie wykonane zostanie do końca 2018 r.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!