Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 05:14
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Sport
7 Grudnia, 2017

Bralin: UKS Sport Bralin znów w czołówce

W Toszku odbyła się ósma seria Orlen Pucharu Polski, a w Gościęcinie – rywalizacja w ramach Super Pucharu Polski.

Toszek i Gościęcin były miejscami ostatnich zmagań kolarzy UKS Sport Bralin. Zawodnicy linię mety mijali na czołowych pozycjach.
W sobotę w Toszku odbyła się ósma seria Orlen Pucharu Polski. Trasa wyścigu była dość trudna technicznie. Przy tym dość błotnista. W rywalizacji masters doskonale spisał Dariusz Drelak (trener), który zajął bardzo wysokie, 2. miejsce. Równie świetny występ zanotował Karol Przewdzięk, który wśród juniorów był 4. Na czołowych lokatach uplasowały się także juniorki młodsze. Milena Drelak była 6., a Weronika Przewdzięk – 11.
Następnego dnia, ale już w Gościęcinie odbyła się rywalizacja w ramach Super Pucharu Polski. Obie nasze juniorki młodsze znalazły się w pierwszej dziesiątce. M. Drelak zajęła 6. pozycję, natomiast W. Przewdzięk - uplasowała się na 9. Junior K. Przewdzięk w swojej kategorii zakończył wyścig na 9. miejscu, a D. Drelak był w swojej kategorii 5. Znów więc są powody do zadowolenia z tak dobrej dyspozycji naszej ekipy.

~ Grzegorz Banaszak

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!