Bernarda, Biruty, Erwina 16 Kwietnia 2024, 21:45
Jutro 7°C
17 Stycznia, 2018

Bralin: UKS Sport Bralin na mistrzostwach Polski

81. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym.

W sobotę i niedzielę, 13 i 14 stycznia br., w Koziegłowach (województwo śląskie) odbyły się 81. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym. Uczestniczyli w nich zawodnicy UKS Sport Bralin.
Trasa mistrzostw była bardzo szybka, kręta, zmrożona i śliska. O wypadki nie było więc trudno. Zawodnicy bralińskiego UKS Sport walczyli dzielnie. W gronie juniorek młodszych Milena Drelak, po dość bolesnym upadku, zajęła 13. miejsce. Natomiast Weronika Przewdzięk, po kłopotach ze sprzętem, znalazła się na 14. pozycji. W rywalizacji juniorów młodszych Michał Głowik uplasował się na 32. miejscu, a Karol Bednarek zajął 37. lokatę. Dodajmy, że był to ich pierwszy start w tym sezonie. Najlepszy występ zanotował w kategorii juniorów Karol Przewdzięk, który jako 10. minął linię mety.
Występ w Koziegłowach stanowił zakończenie sezonu przełajowego. Teraz przed kolarzami UKS Sport Bralin pora na chwilę oddechu. Po niej rozpoczną się przygotowania do sezonu MTB.