Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Grzegorza, Salomei, Walerii 17 Listopada 2019, 17:28
Dziś 12°C
Jutro 13°C
Sport
28 Czerwca, 2019

Bralin: Rower – to jest to!

IX edycja Bralińskiego Crossu Rowerowego im. Jana Lissowskiego.

21 czerwca br. w pobliżu kościoła Na Pólku odbyła się IX edycja Bralińskiego Crossu Rowerowego im. Jana Lissowskiego. W tym roku nieco zmieniono jej formułę, wprowadzając nowe kategorie.
W rywalizacji wzięło udział 65 osób – i to nie tylko z gminy Bralin.
W wyścigu, w kategorii VIP, wystartowali również zaproszeni goście: poseł na Sejm RP Bożena Henczyca, wójt gminy Bralin Piotr Hołoś, syn patrona wyścigu Tomasz Lissowski, ks. proboszcz Roman Krzyżaniak, ks. wikariusz Przemysław Kapała, asp. Arkadiusz Bober z Posterunku Policji w Bralinie, prezes UKS Sport Bralin Janusz Przewdzięk, prezes LKS „Sokół” Bralin Karol Wanzek i ratownik medyczny Miron Leśniarek. To właśnie ta kategoria wzbudziła najwięcej emocji. Z założenia miał być to wyścig o charakterze zabawowym, nikt nie spodziewał się, że zawodnicy od startu ruszą na pełnych obrotach i z całkowitym zaangażowaniem.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 26 (1332) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!