Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dominiki, Jaropełka, Łucji 6 Lipca 2020, 10:47
Dziś 20°C
Jutro 16°C
Bralin
16 Stycznia, 2019

Bralin: Powitali najmłodszych mieszkańców

Władze gminy Bralin spotkały się z rodzicami dzieci urodzonych w trzecim kwartale 2018 roku.

Pierwsze w bieżącym roku spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami gminy Bralin odbyło się 11 stycznia w restauracji „Złoty Kłos”. W uroczystości udział wzięli: wójt gminy Bralin Piotr Hołoś, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Urbańska oraz pracownik urzędu gminy Magdalena Iwan.
Była to już 3. edycja spotkania. W uroczystości udział wzięły dzieci urodzone w trzecim kwartale 2018 roku. Wójt gminy Bralin złożył rodzicom serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się nowego członka rodziny, a także życzył wszystkim zdrowia oraz samych szczęśliwych i radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Każdy maluch otrzymał pamiątkowy kocyk ze swoim imieniem, z kolei dumni rodzice otrzymali z rąk wójta list gratulacyjny, a każdej z mam wręczono różę.
Spotkanie przebiegło w niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosferze, okazało się ono świetną okazją do wymiany doświadczeń dotyczących rodzicielstwa. Na pamiątkę uroczystości wykonano wspólną fotografię.

~ M. Gudra

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!