Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adrianny, Kazimierza, Wacława 5 Marca 2024, 02:43
Dziś 8°C
Jutro 5°C
Kępno
16 Stycznia, 2024

Bralin: Podsumowanie filatelistyczne

9 stycznia br. w restauracji „Złoty Kłos” w Bralinie odbyło się noworoczne spotkanie członków koła Polskiego Związku Filatelistów im. Tadeusza Piotra Potworowskiego w Kępnie.

Otwierając zebranie, prezes koła Edward Stankowiak powitał zebranych, w tym: Piotra Hołosia – wójta gminy Bralin, Andrzeja Weissa – naczelnika poczty w Kępnie oraz Wiesława Walasa – dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie. Następnie złożył sprawdzanie z działalności w minionym okresie. Do najważniejszych wydarzeń filatelistycznych w naszym regionie prezes zaliczył wystawy filatelistyczne z okazji „Narodowego czytania” w Kępnie i z okazji otwarcia hali sportowej w Bralinie oraz wystawę marynistyczną w Bibliotece Miejskiej w Wieruszowie, na których członkowie tutejszego Koła wystawili swoje walory filatelistyczne.

~ m

Więcej w nr 3 (1564) 2024 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!