Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 05:44
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Sport
7 Grudnia, 2017

Bralin: Młode „Sokoły” zakończyły sezon

Najmłodsi piłkarze „Sokoła” Bralin spotkali się na podsumowaniu sezonu.

Piłkarze „Sokoła” Bralin zakończyli już boiskowe zmagania. Przyszedł więc czas na spotkanie zamykające miniony sezon dla piłkarskiej przyszłości w bralińskim Klubie.
W piątkowy wieczór, 1 grudnia br., najmłodsi piłkarze „Sokoła” Bralin spotkali się w siedzibie Klubu na podsumowaniu zakończonego sezonu. Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie przez Klub i władze samorządowe. Wójt Roman Wojtysiak podkreślił zadowolenie z istnienia aż czterech drużyn młodzieżowych w „Sokole”. Z całą pewnością taka sytuacja należy do rzadkości w małych miejscowościach, jaką jest Bralin. Kierownik Referatu Sportu w Urzędzie Gminy Sławomir Bąk omówił wyniki sportowe, a podsumowując sezon, prezes Karol Wanzek z nadzieją spojrzał w perspektywę czasową, jaka przed młodymi piłkarzami. Nie zabrakło ciepłych słów pod adresem prowadzących zespoły szkoleniowców – Jerzego Liebnera i Huberta Góreckiego. Na zakończenie zebrania pojawiła się smaczna niespodzianka ufundowana przez gminę Bralin.

~ Grzegorz Banaszak

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!