Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emila, Karoliny, Kary 5 Sierpnia 2020, 23:45
Dziś 16°C
Jutro 24°C
Sport
29 Listopada, 2019

Bralin: LKS „Sokół” Bralin na meczu Ekstraklasy we Wrocławiu

4 listopada br. grupa 50 młodych piłkarzy, trenerów, działaczy oraz osób wspierających LKS „Sokół” Bralin, w ramach obchodów 100-lecia klubu oraz w podziękowaniu za trud i zaangażowanie za całą rundę jesienną, wyjechała na mecz Ekstraklasy do Wrocławia.

Na stadionie miejskim zmierzyły się drużyny plasujące się w czołówce tabeli: WKS Śląsk Wrocław z Wisłą Płock. Płocczanie to dotychczasowy lider rozgrywek po 6. kolejnych zwycięstwach. Z kolei Śląsk grał u siebie, w swojej „twierdzy”. Spotkanie zapowiadało się więc arcyciekawie.
Dlatego też – gdy tylko zrodził się pomysł, aby jeszcze w tym pięknym, szczególnym roku dla klubu z Bralina, uczcić 100-letnią tradycję jego powstania, a jednocześnie rozgrywki ligowe w grupach młodzieżowych dobiegły końca – szybko i sprawnie zrealizowano przedsięwzięcie.

~ Jerzy Liebner

Więcej w nr 48 (1354) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!