Alfa, Leonii, Tytusa 19 Kwietnia 2024, 11:49
Dziś 8°C
Jutro 5°C
27 Listopada, 2017

Bralin: Kolejne świetne wyniki kolarzy z UKS Sport Bralin

Kolarze z UKS Sport Bralin rywalizowali w Kluczewsku w ramach II serii Orlen Pucharu Polski.

Coraz głośniej o młodych kolarzach z UKS Sport Bralin. Tym razem rywalizowali w Kluczewsku w ramach II serii Orlen Pucharu Polski.
Doskonale w swojej kategorii spisał się Tomek Czapczyński, który zajął drugie miejsce. Wśród juniorek młodszych na dystansie 10,8 km Milena Drelak minęła linię mety jako trzecia, a Weronika Przewdzięk była dziesiąta. Z kolei Maja Drelak na dystansie 16,2 km w kategorii kobiety orliczki zajęła ósme miejsce. Prawdziwego pecha miał Karol Przewdzięk, jednak nasz junior, pomimo defektu, zajął siódme miejsce.