Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Lutosława, Normy, Pauliny 27 Stycznia 2021, 08:34
Dziś 0°C
Jutro 0°C
Bralin
3 Czerwca, 2020

Bralin: Dachował samochód. Pijany sprawca uciekł

Kierował pojazdem pod wpływem alkoholu, następnie doprowadził do zdarzenia drogowego, w wyniku którego inny samochód dachował. Kierujący nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanej – zamiast tego zbiegł z miejsca zdarzenia.

25 maja br., po godzinie 16.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 482 pomiędzy Bralinem i Golą. Wysłani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierująca osobową skodą, 62-letnia mieszkanka Bralina, została uderzona w tył swojego pojazdu przez inny samochód, w wyniku czego straciła panowanie nad swoim pojazdem i wypadła z drogi, uszkadzając betonowy płot oraz znak informujący o przejściu dla pieszych, po czym zatrzymała się w przydrożnym rowie. 62-latka uskarżała się na bóle w okolicy klatki piersiowej, dlatego na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował kobietę do kępińskiego szpitala. Zadysponowano też zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie, OSP Gola, OSP Bralin, OSP Tabor Wielki i OSP Perzów.

~ KR

Więcej w nr 23 (1379) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!