Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Kamila, Kornelii 2 Kwietnia 2020, 02:30
Dziś 2°C
Jutro 6°C
Kultura i oświata
14 Marca, 2018

Baranów: Siła jest kobietą!

Ponad 150 kobiet wzięło udział w kolejnym spotkaniu zorganizowanym w ramach autorskiego programu posłanki Bożeny Henczycy „Siła jest kobietą”.

Tym razem tematem przewodnim spotkania dla kobiet, które odbyło się w piątek, 9 marca br., w Baranowie, było zdrowie. Prelekcje wygłosiły posłanki: Elżbieta Radziszewska oraz Joanna Mucha. Ponadto o zdrowym odżywianiu mówiła dietetyczka Agata Szalewska.
Panie, dzięki uprzejmości Hanny Puśleckiej, mogły skorzystać z badań wzroku, a także z porad braffiterki - Alicji Dzwończak. Bardzo dużym powodzeniem cieszył się pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu ratowników: Moniki Rabiegi i Pawła Ługowskiego. Uczestniczki spotkania miały również okazję zapoznać się z produktami zdrowego żywienia, które zaprezentowała Margareta Mania ze Sklepu Zielarsko-Medycznego „Melisa”. Na koniec rozlosowano książki J. Muchy i Barbary Gruszki oraz upominki i kursy wizażu ufundowane przez Barbarę Karkosz, jak również bony upominkowe zasponsorowane przez Atelier Staszak. Dużym zainteresowaniem cieszyły się perfumy z Rozlewni Perfum Indygo. Uczestniczki spotkania wsparły też charytatywną akcję na rzecz Patrycji, która jest podopieczną fundacji „O mały włos”.
- Było to kolejne fantastyczne spotkanie z kobietami. Niezmiernie cieszę się z frekwencji oraz z faktu, iż coraz więcej pań korzysta z projektu „Siła jest kobietą”. Dotychczas odbyły się panele: „Zbuduj siebie od nowa” i „Zdrowie i uroda”. Przed nami kolejne, dotyczące m.in. pracy, rodziny czy pasji – powiedziała posłanka Bożena Henczyca.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!