Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antonii, Ignacego, Wiktora 18 Października 2021, 09:03
Dziś 9°C
Jutro 13°C
Sport
23 Czerwca, 2021

Baranów: Po uszy w błocie, ale z uśmiechem na twarzy

Wielkie emocje towarzyszyły uczestnikom II Ekstremalnego Biegu z Przeszkodami dla dzieci z gminy Baranów, który odbył się 12 czerwca br. Imprezę zorganizowano w ramach projektu „Niepokonani”, dofinansowanego z budżetu Gminy Baranów. Organizatorami biegu było Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Gminy Baranów w partnerstwie z Komendą Powiatową Policji w Kępnie.

Bieg rozpoczął się rozgrzewką, przeprowadzoną przez przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Następnie na uczestników biegu czekało 17 przeszkód, rozmieszczonych na trasie o długości 1,1 km. Wśród przeszkód do pokonania znalazły się: rów z wodą, pajęczyna, tor z opon czy tunel. Było bieganie, skakanie, czołganie się i wspinanie. Każdy dzielnie mierzył się z przeszkodami i pokonywał je z zapałem oraz uśmiechem na twarzy. Po przekroczeniu mety uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal.

~ ig

Więcej w nr 24 (1433) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!