Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Moniki, Wiktora 21 Maja 2022, 17:55
Dziś 15°C
Jutro 15°C
Sport
10 Listopada, 2021

Baranów: Nie mają hali, ale wygrali!

Unihokej cieszy się w szkołach gminy Baranów sporą popularnością, o czym świadczą liczne sukcesy. Ostatnie z nich należą do reprezentacji Mroczenia oraz Baranowa.

Reprezentacje Mroczenia spisały się świetnie w Mistrzostwach Powiatu (r. 2008), które rozegrano 28 i 29 października br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie. Unihokeiści z Mroczenia wygrali, a unihokeistki wywalczyły drugie miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została Jagoda Lipińska z Mroczenia. W kategorii chłopców reprezentacja Mroczenia przeszła przez turniej jak burza, wygrywając kolejno z Łęką Opatowską 3:2, ze Szkołą Podstawową nr 1 w Kępnie – 4:0 i z Krążkowami – 2:1. Najlepszy bramkarz to Bruno Lempert, a strzelec – Jonasz Albert, zdobywca pięciu bramek.

~ ems

Więcej w nr 44 (1453) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!