Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bolka, Cezaryny, Marioli 25 Marca 2019, 11:23
Dziś 9°C
Jutro 6°C
Sport
17 Października, 2018

Badminton: Najmłodszy sędzia w Europie pochodzi z Kępna

Pod koniec września w Guadalajarze, nieopodal Madrytu ponad tysiąc zawodników walczyło o medale Mistrzostw Europy Seniorów w Badmintonie. Jednym z Polskich akcentów podczas czempionatu w Hiszpanii była obecność pięciu arbitrów, w tym Mateusza Wróbla. Związany z Klubem Badmintonowym Vol-Trick Kępno arbiter po zdaniu egzaminów został rekomendowany do akredytacji jako sędzia Badminton Europe.

W ostatnim tygodniu września w Guadalajarze mieszczącej się nieopodal stolicy Hiszpanii, Madrytu, 1235 zawodników walczyło o medale w ramach Mistrzostw Europy Seniorów w Badmintonie. Oprócz 24 biało-czerwonych graczy w imprezie brała również udział piątka arbitrów znad Wisły, wśród których znalazł się między innymi Mateusz Wróbel, wychowanek Klubu Badmintonowego Vol-Trick Kępno.

~ BAS

Więcej w nr 42 (1297) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!