Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 06:19
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Sport
20 Grudnia, 2017

Badminton: Grudniowy maraton Vol-Tricka

Radosław Wróbel, reprezentant Klubu Badmintonowego Vol-Trick Kępno, grający w deblu z Adrianem Jaśkowiakiem wywalczył wicemistrzostwo Polski juniorów. Turniej finałowy odbył się w miniony weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Radosław Wróbel zanotował podwójny sukces, bowiem w rywalizacji, w mikście z Izabelą Pajek wywalczył brązowy medal. W kategorii młodzików dobrze zaprezentowali się inni kępnianie. W grze deblowej Zuzanna Zimoch i Anna Cierpik, a także Miłosz Zimoch i Maciej Zimoch dotarli aż do ćwierćfinałów.

Organizatorem Mistrzostw Polski młodzików i juniorów był Klub Badmintonowy Vol-Trick Kępno. – Były to Mistrzostwa Polski. Organizacyjnie więc staraliśmy się, aby wszystko było należycie przygotowane do rangi turnieju i aby zawodnicy wyjeżdżali z Kępna zadowoleni – powiedział Roman Wróbel, sternik kępińskiego Vol-Tricka.

~ BAS

Cały artykuł dostępny będzie w nr 51 (1255) "Tygodnika Kępińskiego".

 

 

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!