Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Filipa, Sylwany, Witalisa 10 Lipca 2020, 18:48
Dziś 21°C
Jutro 12°C
Trzcinica
11 Lipca, 2019

Aniołka Pierwsza: Strażackie zmagania w zawodach

Gminne Zawody Sportowe-Pożarnicze w Aniołce Pierwszej.

23 czerwca br. na boisku sportowym w Aniołce Pierwszej odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W rywalizacji w kategorii seniorzy udział wzięło 8 drużyn: OSP Aniołka Pierwsza, OSP Kuźnica Trzcińska, OSP Pomiany, OSP Wodziczna, OSP Smardze, OSP Piotrówka, OSP Laski i OSP Trzcinica; w kategorii seniorzy-męska 40+ – dwie drużyny: OSP Wodziczna i OSP Laski oraz po jednej w kategoriach seniorki i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – żeńska: OSP Laski.
Zawody rozpoczęły się zbiórką wszystkich drużyn z terenu gminy Trzcinica, uczestniczących w zawodach. Zbiórkę przeprowadził komendant gminny OSP Tomasz Samulski, który wprowadził wszystkie jednostki na płytę boiska, a następnie złożył meldunek prezesowi Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Trzcinicy Krzysztofowi Waloszczykowi. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kępnie i jednocześnie wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 28 (1334) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!