Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwca 2022, 11:00
Dziś 22°C
Jutro 28°C
Trzcinica
29 Grudnia, 2017

Wodziczna: A Mikołajem był prezes

Spotkanie opłatkowe zorganizowane zostało w Wodzicznej przez Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotniczą Straż Pożarną i Radę Sołecką.

Świąteczna uroczystość w Domu Ludowym w Wodzicznej odbyła się 16 grudnia 2017 roku. Przybyłych na spotkanie powitała przewodnicząca KGW Teresa Kuboszek, życząc im wszelkiej pomyślności. Następnie wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik złożył życzenia zdrowia, pomyślności oraz realizacji planów i zamierzeń. Goście obdarowani zostali upominkami, które wręczył Mikołaj, w którego wcielił się prezesa OSP Tomasz Kulak. Podobne upominki wręczył wójt wraz z sekretarz gminy Renatą Ciemny.
Na stole nie mogło zabraknąć pysznych tradycyjnych dań, takich jak świąteczna kapusta. sałatki, zupa grzybowa, ryba i pierniki. Wszystkie te pyszności przygotowały gospodynie z KGW w Wodzicznej.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!