Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty 17 Maja 2022, 05:32
Dziś 15°C
Jutro 18°C
Kultura i oświata
27 Listopada, 2017

Trzcinica: Teatralna edukacja w bibliotece

7 listopada br. do Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zawitał Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

Spektakl pn. ,,Na końcu świata… Przygody Misia i Kacpra pirata” obejrzeli uczniowie z klas I-III Szkoły Podstawowej w Trzcinicy wraz z nauczycielkami. Wszystkich przybyłych serdecznie powitała dyrektor trzcinickiej książnicy Renata Gość. Zaprosiła wszystkich na przedstawienie opowiadające o niezwykłej sile przyjaźni małego pirata Kacpra i jego pluszowego misia Pluszobrodego.
Po spektaklu, który zrobił na małych widzach olbrzymie wrażenie, aktorzy zostali nagrodzeni oklaskami oraz kwiatkami. Dzieci po raz kolejny mogły podziwiać wspaniałą grę aktorską oraz wiele się nauczyć. Tym razem dowidziały się, jak wielką moc ma prawdziwą przyjaźń, a także, że czasem wymaga ona poświęceń.
Przedstawienie teatralne w Trzcinicy odbyło się w ramach programu „Partnerstwo dla książki” i zostało dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!