Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwca 2022, 10:15
Dziś 22°C
Jutro 28°C
Trzcinica
4 Stycznia, 2018

Trzcinica: Przedszkolne kolędowanie w Trzcinicy

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który czekają nie tylko dzieci, ale również dorośli. A wszystko to za sprawa towarzyszącej im niepowtarzalnej atmosfery.

22 grudnia 2017 r. w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy odbyło się spotkanie pn. „Przedszkolne kolędowanie”. Wśród gości znaleźli się: wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renata Gość, Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy Małgorzata Hadzik, wicedyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy Ewa Hetmańczyk, przewodnicząca Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Trzcinicy Agnieszka Dubiel, nauczyciele i pracownicy przedszkola oraz rodzice.
Wszystkich obecnych powitała kierownik PPS w Trzcinicy t Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały przedstawienie, które zostało nagrodzone gromkimi brawami. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności i umiejętności recytatorskie oraz wokalne, przepięknie recytując wiersze oraz śpiewając piosenki związane z tematyką świąteczną. Na koniec przedstawienia każdy z gości otrzymał wykonaną przez dzieci ozdobę choinkową.
Wójt podziękował za zorganizowane spotkanie, pochwalił umiejętności wokalne dzieci, życząc im wymarzonych prezentów oraz przekazał przedszkolakom upominki. Dużą niespodzianką dla dzieci okazały się nowe zabawki, które otrzymał każdy oddział przedszkolny.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!