Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwca 2022, 09:56
Dziś 22°C
Jutro 28°C
Sport
17 Lutego, 2022

Tenis stołowy: Włodarze rywalizowali w tenisie stołowym

XXIII Regionalne Zawody Samorządowców w Tenisie Stołowym – Witkowo 2022.

5 lutego br. odbyły się XXIII Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Imprezie towarzyszył VII Memoriał im. Krzysztofa Szkudlarka. Wydarzenie zaliczane jest do Współzawodnictwa Sportowego Powiatów pod Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Imprezę przeprowadzono w sali sportowej OKSiR i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie. Organizatorem było Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Gnieźnie i Wielkopolskie Zrzeszenie LZS w Poznaniu wspólnie z: Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, Urzędem Gminy i Miasta w Witkowie, Starostwem Powiatowym w Gnieźnie, Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie, Szkołą Podstawową nr 2 im. Lotnictwa Polskiego i Kurkowym Bractwem Strzeleckim w Witkowie.
Uczestnikami zawodów byli radni, wójtowie, burmistrzowie, starostowie oraz byli samorządowcy z terenu 20 gmin i 10 powiatów województwa wielkopolskiego. Łącznie w imprezie wzięło udział 110 uczestników z powiatów: poznańskiego, konińskiego, kępińskiego, kościańskiego, kolskiego, ostrzeszowskiego, wrzesińskiego, śremskiego, wągrowieckiego i gnieźnieńskiego.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 7 (1466) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!