Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bony, Horacji, Jerzego 25 Kwietnia 2024, 09:11
Dziś 8°C
Jutro 9°C
Powiat
12 Kwietnia, 2023

Region: Promesy dla strażaków-ochotników

Uroczyste wręczenie promes na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatów: kępińskiego, ostrzeszowskiego, ostrowskiego i krotoszyńskiego.

3 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie miało miejsce uroczyste wręczenie promes na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatów: kępińskiego, ostrzeszowskiego, ostrowskiego i krotoszyńskiego. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele jednostek OSP, które otrzymały dotacje, a także m.in. wielkopolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Dariusz Matczak, strażacy z KP PSP Kępno, na czele z komendantem bryg. Mariuszem Szczepańskim, sekretarz stanu KPRM, pełnomocnik Rządu do spraw Polonii i Polaków za Granicą, Jan Dziedziczak, poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdzanowska, poseł na Sejm RP Katarzyna Sójka, starosta kępiński Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz przedstawiciele samorządów, których jednostki OSP otrzymały dofinansowanie.

~ KR

Więcej w nr 15 (1525) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!