Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwca 2022, 09:53
Dziś 22°C
Jutro 28°C
Sport
19 Maja, 2022

Piłka nożna: Polonia wygrywa i wciąż walczy o utrzymanie

Centra Ostrów Wielkopolski imponuje w ostatnich tygodniach strzelecką formą. Piłkarze Centry po raz kolejny rozbili swoich rywali, a tym razem z pokaźnym bagażem Ostrów Wielkopolski opuszczali gracze ostrzeszowskiej Victorii.

Polonia 1908 Marcinki Kępno cały czas heroicznie walczy o utrzymanie na zapleczu trzeciej ligi mimo niezbyt korzystnej sytuacji w tabeli. W sobotę zespół Marcela Surowiaka zdobył niezwykle cenne trzy punkty w spotkaniu z Victorią Września, wygrywając przed własną publicznością 2:0. Spotkanie na Stadionie Miejskim w Kępnie od samego początku układało się po myśli gospodarzy, a gracze z Alei Marcinkowskiego trzy punkty zapewnili sobie w ciągu trzech minut. Kępnianie dzięki zwycięstwu wykonali ważny krok w kierunku utrzymania. Wciąż znajdują się co prawda w strefie spadkowej, ale szanse na szczęśliwe zakończenie znów wzrosły.

~ BAS

Więcej w nr 20 (1479) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!