Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 10:16
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Sport
23 Czerwca, 2022

Piłka nożna: Polonia ma utrzymanie we własnych rękach, baraże już sobie zapewniła

Na zapleczu trzeciej ligi wszystko jasne. Prawie wszystko, bo w ostatniej serii gier korespondencyjny pojedynek o utrzymanie stoczą zespoły z Koła, Międzychodu i Kalisza. Poznaliśmy natomiast mistrza rozgrywek, który w niezwykle kuriozalnych okolicznościach awansował do trzeciej ligi.

Polonia 1908 Marcinki Kępno jest na miejscu, które na koniec sezonu gwarantuje bezpośrednie utrzymanie w czwartej lidze. W ostatnim akordzie sezonu podopieczni Marcela Surowiaka nie muszą oglądać się na wyniki rywali. Jeśli wygrają bądź zremisują ostatni mecz, utrzymają się na zapleczu trzeciej ligi. W innym wypadku trzeba będzie liczyć na potknięcia rezerw KKS-u Kalisz, Olimpii Koło oraz Warty Międzychód. W najgorszym wypadku piłkarze z Alei Marcinkowskiego zagrają na pewno w barażach.

~ BAS

Więcej w nr 25 (1484) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!