Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kornela, Marii, Mirosławy 3 Lutego 2023, 04:45
Dziś 3°C
Jutro 1°C
Sport
30 Listopada, 2022

Piłka nożna: Początek rundy wiosennej jesienią, Polonia kończy rok porażką

Ubiegłotygodniowe potknięcia Nielby Wągrowiec i Centry Ostrów Wielkopolski wykorzystała Noteć Czarnków, która po zwycięstwie nad Lipnem Stęszew sięgnęła po mistrzostwo jesieni. Jednak o tym czy piłkarze Noteci spędzą zimową przerwę w fotelu lidera miała zadecydować pierwsza kolejka rundy wiosennej, która awansem została rozegrana w miniony weekend.

Rundę jesienną zakończyli remisem z Iskrą Szydłowo, który dał czternaste miejsce w ligowej tabeli, ale rozegraną jesienią awansem 18. kolejkę z rundy wiosennej piłkarze Polonii 1908 Marcinki Kępno zakończyli w kiepskim stylu, porażką przed własną publicznością 1:3 (1:0) z Nielbą Wągrowiec, która walczy o awans do trzeciej ligi. Piłkarze z Alei Marcinkowskiego przezimują z dorobkiem osiemnastu punktów na szesnastym miejsce w tabeli.

~ BAS

Więcej w nr 48 (1507) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!