Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jakuba, Stefana, Romy 28 Listopada 2023, 20:23
Dziś -1°C
Jutro -2°C
Sport
28 Września, 2022

Piłka nożna: Na patrzenie w tabelę jest za wcześnie, ale wyniki kępnian nie napawają optymizmem

Po dziewięciu kolejkach nowego sezonu w fotelu lidera sensacyjnie rozsiadł się beniaminek z Czarnkowa. W sobotę zespół Noteci pokonał w Gołuchowie dotychczasowego lidera 4:1. Taki rezultat sprawił z kolei, że Kotwica Kórnik to jedyny zespół na zapleczu trzeciej ligi, który na tym etapie rywalizacji przegrał jeszcze meczu.

Polonia 1908 Marcinki Kępno, momentami po dobrej grze, przegrała z Mieszkiem Gniezno 1:4 (0:1) w meczu 9. kolejki wielkopolskiej czwartej ligi. Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją do drużyny z Alei Marcinkowskiego wrócił jej najskuteczniejszy zawodnik Filip Latusek. Nie zdołał on jednak pomóc swojej drużynie w wywalczeniu korzystniejszego rezultatu. Po piątej w tym sezonie porażce podopieczni Marcela Surowiaka wylądowali w strefie spadkowej. Na patrzenie w tabelę jest za wcześnie, ale dotychczasowe wyniki kępnian nie napawają optymizmem przed dalszą częścią sezonu.

~ BAS

Więcej w nr 39 (1498) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!