Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kornela, Lizy, Stanisława 8 Maja 2021, 20:33
Dziś 6°C
Jutro 19°C
Sport
8 Kwietnia, 2021

Piłka nożna: Liga wraca po świątecznej przerwie

Po dwutygodniowej przerwie do rozgrywek powracają drużyny z zaplecza trzeciej ligi. Piłkarze bardzo różnie spędzali ten świąteczny czas, ale teraz wszyscy bez wyjątku powrócą do ligowych rozgrywek. W tej kolejce trudne zadanie czeka piłkarzy z Alei Marcinkowskiego.

Po świątecznej przerwie na ligowe boiska wracają drużyny z wielkopolskiej czwartej ligi. Kolejki w grupie mistrzowskiej i spadkowej zaplanowano na najbliższy weekend. W wyścigu o trzecią ligę ciekawie zapowiadają się pojedynki Centry Ostrów Wielkopolski z Victorią Września oraz LKS-u Gołuchów z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Emocji nie powinno zabraknąć też w meczach w dolnej części tabeli. Niezwykle istotne spotkanie czeka na Polonię 1908 Marcinki Kępno. Podopieczni Tomasza Jaworskiego na własnym stadionie zmierzą się z ekstraklasowymi rezerwami Warty Poznań.

~ BAS

Więcej w nr 13 (1422) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!