Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Hanny, Klementyny, Łukasza 18 Października 2021, 10:14
Dziś 8°C
Jutro 15°C
Sport
26 Sierpnia, 2021

Piłka nożna: Lepszy remis niż przegrana, ale kępnianie nie mogą być zadowoleni

Już tylko cztery zespoły na zapleczu trzeciej ligi mogą pochwalić się mianem niepokonanych w obecnym sezonie. W sobotę to grono pomniejszyło się o dwa zespoły. Po czterech kolejkach jedyną ekipą, która zgromadziła komplet punktów jest Nielba Wągrowiec.

Są remisy, po których najlepiej spuścić zasłonę milczenia. Ale nie tym razem. Na Stadionie Miejskim w Kępnie podczas meczu 4. kolejki Proeko czwartej ligi pomiędzy Polonią 1908 Marcinki a Kotwicą Kórnik padły cztery gole, choć sportowo mecz nie był porywającym widowiskiem. Na brak emocji kibice nie mogli jednak narzekać, bo obie strony miały swoje szanse na przechylenie szali na swoją korzyść. Ale też przy okazji był to twardy, czwartoligowy bój, w którym sędzia odgwizdał blisko dwadzieścia przewinień z jednej i drugiej strony, pokazując przy tym pięć żółtych i dwie czerwone kartki.

~ BAS

Więcej w nr 33 (1442) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!