Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kornela, Lizy, Stanisława 8 Maja 2021, 22:04
Dziś 6°C
Jutro 19°C
Kultura i oświata
27 Grudnia, 2017

Nowa Wieś Książęca: Królewska rewia na lodzie

Dzieci z Zespołu Szkół w Nowej Wsi Książęcej na niezwykłym widowisku.

Niedawna wyprawa dzieci z Zespołu Szkół w Nowej Wsi Książęcej na długo pozostanie w ich pamięci. Najbardziej zapadną niezwykle barwna scenografia i ciekawe układy choreograficzne.
Dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Nowej Wsi Książęcej uczestniczyli w przedpremierowym przedstawieniu znanej z występów na całym świecie, jedynej w swoim rodzaju, Moskiewskiej Rewii Na Lodzie, która zaprezentowała fantastyczne, baśniowe widowisko dla dzieci oparte na motywach baśni H. Ch. Andersena pt. „Królowa Śniegu”. Młodych widzów urzekły piękne, kolorowe kostiumy, dekoracje, wspaniała choreografia oraz pełna popisów indywidualnych jazda figurowa na lodzie, która zawierała bardzo trudne elementy. Na uwagę zasługiwała oryginalna oprawa muzyczna, światła oraz efekty pirotechniczne. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone i podekscytowane.

~ Elżbieta Grzemba

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!