Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty 17 Maja 2022, 05:46
Dziś 15°C
Jutro 18°C
Kraj
10 Listopada, 2021

Mnichowice: Droga z Polskiego Ładu w Mnichowicach

Z programu Polski Ład przebudowana będzie droga powiatowa przebiegająca przez Mnichowice.

5 listopada br. w Mnichowicach odbyła się konferencja, dotycząca otrzymanego przez Powiat Kępiński dofinansowania na inwestycję „Przebudowa drogi powiatowej 5681P w miejscowości Mnichowice w gminie Bralin” w kwocie 14 250 000 złotych w ramach Programu Polski Ład.
W konferencji wzięli udział: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, poseł na Sejm Katarzyna Sójka oraz mieszkańcy miejscowości Mnichowice wraz z sołtys Małgorzatą Kloftą. - To bardzo duży sukces powiatowych władz samorządowych, można powiedzieć że wreszcie dzięki finansom rządowym zrealizowana zostanie tak bardzo potrzebna inwestycja w gminie Bralin. Jestem przekonana, że już niebawem kolejne projekty prorozwojowe w naszym powiecie otrzymają dofinansowanie z programu Polski Ład – zaznaczyła A. Możdżanowska.

~ m

Więcej w nr 44 (1453) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!