Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Ksawerego, Pauliny 2 Grudnia 2021, 19:12
Dziś 4°C
Jutro 2°C
Perzów
21 Października, 2021

Miechów: Tragedia na drodze. Nie żyje 22-latek

Tragiczne w skutkach zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Domasłów i Miechów.

W sobotę, 16 października br., po godzinie 15.00, dyżurni Komendy Powiatowej Policji w Kępnie oraz Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego marki Skoda na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Domasłów i Miechów.
- Policjanci, którzy przybyli na miejsce wypadku, ustalili, że 22-letni mieszkaniec gminy Dziadowa Kłoda nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo – relacjonuje oficer prasowy KPP Kępno sierż. Rafał Stramowski. Niestety, 22-latek poniósł śmierć na miejscu.

~ KR

Więcej w nr 41 (1450) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!